تالار گفتگوی دانشگاه صنعتی همدان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

استاد هوشمند(برنامه نویسی)

2 مشترك

به استاد هوشمند چه نمره ای میدهید؟
 عالی
 خیلی خوب
 خوب
 متوسط
 ضعیف
 فاجعه
مشاهده نتايج
نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin
Admin

تعداد پست ها : 56
دانشگاه : صنعتی همدان
رشته دانشگاهی : فناوری اطلاعات

استاد هوشمند(برنامه نویسی) Empty
پستعنوان: استاد هوشمند(برنامه نویسی)   استاد هوشمند(برنامه نویسی) Empty2010-09-13, 11:28

اگر قبلا با استاد هوشمند کلاس داشتید نظر خودتون رو در مورد استاد هوشمند بگید و در نظر سنجی شرکت کنید

کسانی که میخواهند با این استاد درس بردارن اگر سوالی دارند میتونن بپرسن و بچه هایی که قبلا با ایشون کلاس داشتند جواب خواهند داد
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://hut88.forums.vg
sajjadgameactor
Admin
Admin
sajjadgameactor

تعداد پست ها : 122
دانشگاه : صنعتی همدان
رشته دانشگاهی : فناوری اطلاعات
محل سکونت ahvaz

استاد هوشمند(برنامه نویسی) Empty
پستعنوان: رد: استاد هوشمند(برنامه نویسی)   استاد هوشمند(برنامه نویسی) Empty2010-09-16, 07:23

من مبانی برنامه نویسی و پیشرفته رو با استاد هوشمند داشتم و از خیلی جهات همون استادی بود که می خواستم تجربش به اندازه ی استاد های دیگه نیست ولی با پیشرفتی که داره تا چند سال دیگه از بقیه استادا جلو میزنه برا همین اگه از سال بالایی ها بپرسید اصلا راضی نبودن ولی زمان ما هم سطح بقیه استادا بود
از نظر درس دادن من خیلی راضی بودم مطالب رو مختصر و مفید میگه و در صورتی که تمرین هایی که میده رو روش وقت بگذارید برنا مه نویسی رو به خوبی یاد میگیرید(تمرین ها واقعا مهمه)

از نظر نمره هم خیلی خوبه و مطمین باشید حقتون رو میده وشاید بیشتر
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

استاد هوشمند(برنامه نویسی)
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» استاد صنعتی(برنامه نویسی)
» استاد بشیری(برنامه نویسی)
» برنامه نویسی جاوا
» مسابقات برنامه نویسی با جایزه
» استاد پری پور(گسسته-معادلات)